Elie Saab 2015 İlkbahar – Yaz Modelleri

Dantelli Turkuaz Elbise Elie Saab 2015 İlkbahar - Yaz Modelleri

Dantelli Turkuaz Elie Saab 2015 İlkbahar – Yaz Modelleri

    Moda denince akla ilk olarak gelen yerlerden birisi Paris oluyor. Moda tutkunlarının yakından takip ettiği Paris Moda Haftası, birbirinden iddialı tasarımcıların nefesleri kesen koleksiyonlarına sahne oluyor. Paris'te yaşayan Lübnanlı tasarımcı Elie Saab, kendi ismini taşıyan markasının 2015 ilkbahar – yaz modellerini tanıttı ve moda otoritelerinden de büyük bir beğeni toplamayı başardı. Moda dünyasında önemli bir prestije sahip olan tasarımcı, yeni modelleri ile yeteneklerini tekrardan gözler önüne sermiş oldu. Özellikle elbise konusunda çok iddialı işlerin altına imzasını atan Elie Saab, 2015'te elbise dendiğinde akla ilk olarak gelecek isimlerden birisi olacak diyebiliriz.

Elie Saab 2015 ilkbahar – yaz modelleri biraz öncede belirttiğimiz gibi daha çok elbise modellerinden oluşuyor. Elbise konusunda bambaşka bir boyuta geçiş yapan ünlü tasarımcı, dekoltelere, dantellere ve sıra dışı renk geçişlerine yer verdiği koleksiyonu ile büyük bir yankı uyandırmayı başaracak. İlk olarak dikkatleri üzerine çeken modeller ise derin göğüs dekoltesi bulunan, rengarenk görüntüye sahip olan modelleridir. Son derece etkileyici ve bahar havasına uygun bu elbiselerin çok beğenileceğini düşünüyoruz.

Elie Saab 2015 ilkbahar – yaz modelleri içerisinde yer alan siyah renkli elbiselere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Mini, siyah elbiseler sayesinde özellikle gece davetlerinde göz kamaştıracağınızı söyleyebiliriz.

Pin It

Elie Saab 2015 İlkbahar – Yaz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir