Ekose Bluz Modelleri

Dantel Detaylı Ekose Bluz Modelleri

Dantel Detaylı Ekose Bluz Modelleri

Bayanların güzel ve zarif bir görüntüye bürünmek adına ellerinin altında çok sayıda alternatif bulunuyor. Bu şıklığı isterseniz bir gömlekle ya da trikolar ile sağlayabilirsiniz. Fakat, daha farklı bir görüntünün ortaya çıkmasını istiyorsanız eğer sizler için önerimiz ekose bluz modelleri olacaktır. Görsel açıdan bakıldığında farklı bir sonuç elde edilmesi mümkün olduğu için ekose bluzlara son dönemde giderek daha fazla talep gösteriliyor. Sokak modasında da ekose bluzların eskiye nazaran daha çok tercih edildiğini görebilirsiniz. Ekosenin farklı renklerdeki kare kesimli kumaşların bir araya getirilerek oluşturulmuş olması, rengarenk bir sonucun ortaya çıkmasına olanak sağlayacaktır. Eğer ki renkli kombinler yapmaktan keyif alıyorsanız ekose bluzlara mutlaka göz atmalısınız.

Ekose bluz modelleri arasında en çok dikkat çeken ve bayanların ilgi gösterdiği ürün olarak V yakalı bluzları söyleyebiliriz. V yaka detayı ile hem çekici hem de zarif bir görüntüye bürünmek mümkün olacaktır. Fakat bu noktada V yakanın fazla derin olmamasına özen göstermek gerecektir. Aksi halde başarılı sonuçlar elde etmek isterken çokta istediğiniz tarzda bir görüntüye bürünemeyebilirsiniz.

Ekose bluz modelleri söz konusu olduğunda kırmızı ve tonlarının daha çok kullanıldığını da belirtmemiz gerekiyor. Kırmızı ve lacivert gibi iki rengin uyumu sayesinde tam olarak istediğiniz tarzda bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yarasa Kol Bluz Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Ekose Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir