Deri Detaylı Bluz Modelleri

Kolları Deri Detaylı Bluz Modelleri

Kolları Deri Detaylı Bluz Modelleri

Bayanların şık olabilmek adına her türlü kombine başvurduğunu biliyoruz. Bu kombinler içerisinde bazen çok farklı tarzlar ya da cüretkar seçimlerle karşılaşmamızda mümkün olabiliyor. Fakat garanti bir ürün arayanlardansanız ve riskli kombinleri yapmaktan hoşlanmıyorsanız sizlere bir kıyafet önerisinde bulunabiliriz. Bu önereceğiniz kıyafetin kombinlerde fark yaratacağını söylemek mümkün. Son derece zarif bir yapıya sahip ve görselliğin de bir hayli yüksek olduğunu belirtmek gerekiyor. Sözünü ettiğimiz ürün üzerinde deri detaylar barındıran bluz modelleridir. Deri detaylarının bluzlara ne kadar farklı bir hava kattığını görünce sizlerinde şaşıracağını düşünüyoruz. Deri detaylı ürünleri göz ardı etmek gibi bir hayata da düşmemenizi öneriyoruz.

Deri detaylı bluz modelleri aslında son derece geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Her zevke göre ürün bulmak kolay ve alternatiflerin bol olması farklı kombinlerin oluşturulmasına da olanak sağlıyor. İlk olarak bluzlarda deri detaylarını omuz kısmında ya da kollarda görebiliyoruz. Ağırlıklı olarak omuzlarda karşımız çıkan deri detaylarının ciddi manada farklı bir görüntünün oluşmasına olanak sağladığını da belirtmek gerekiyor. Buna alternatif olarak kol kısmında derinin kullanılmasıyla da daha hareketli bir kıyafet elde edilebiliyor.

Deri detaylı bluz modelleri içerisinde bir diğer alternatif ise derinin göğüs bölgesinde kullanılarak daha göz önünde ve dikkat çekici bir noktaya yerleştirilmiş olmasıdır. Böylelikle daha çarpıcı bir kombin elde etmek de mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Kolları Volanlı Bluz Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Deri Detaylı Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir