Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Her bayanın hayalinde tasarladığı bir gelinlik vardır. O özel günde giyilecek olan gelinliğin olabildiğince gösterişli ve zarif bir görüntüye sahip olması en büyük önceliklerden birisidir. Sonuç itibariyle her bayan ömrü hayatı boyunca sadece bir kere giyme umudu ile gelinlik seçerler ve bu ürünün ciddi anlamda başarılı sonuçlar verebiliyor olması gerekecektir. Son dönemde gelinlik tercihleri arasında dantelli modellerin, alternatiflerine nazaran daha ön plana çıktığını söylemek mümkündür. Dantel detaylarının gelinlik ile uyumu sayesinde gelin adaylarının istedikleri tarzda sonuçlar elde etmeni mümkün olabiliyor. Fakat bu noktada dantel uygulamasının fazla abartılmamış olmasına da dikkat etmeniz gerekiyor.

Dantelli gelinlik modelleri arasında straplez gelinlikler en çok tercih edilen modellerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Starplez modelleri kullanacak bayanların ilk olarak dikkat etmesi gereke nokta göğüsleridir. Fazla büyük ya da fazla küçük göğüslü bayanların straplez gelinlik modellerinden uzak durması gerektiğini söylemeliyiz. Bunu haricinde staplez dantelli gelinliklerde kullanılan az miktardaki taş detayları sayesinde çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Dantelli gelinlik modelleri içinde klasik askılı gelinlik modellerini sıklıkla görebiliyoruz. Askılı modellerde ağırlıklı olarak dantel detaylarının etek kısmında kullanıldığını ve böylelikle ilginin daha çok etek bölgesinde yoğunlaşacağını aklınızdan çıkartmamalısınız. Aynı zamanda tek omuzlu dantelli gelinlikler sayesinde de tam olarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vintage Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Dantelli Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir