Dantelli Gelinlik Modelleri 2015

 

Dantelli gelinlik modelleri 2015

Dantelli 2015

Bayanların en büyük hayali ve en büyük sahnesidir aslında gelinlikli halleri… Birbirinden güzel gelinlik modelelri arasında vücut tipinize en uygun olan gelinlik modeli tercihi çok önemlidir. Özellikle dantelli gelinlik modelleri ön plana çıkmaktadır.

Dantelli gelinlik modelleri 2015, dantel seçimine çok önem vermek gerekmekte. Özellikle fransız dantelli gelinlik modelleri bu anlamda ön plana çıkmaktadır. Fransız dantelli gelinlikler fiyat olarak biraz pahalı olmasına rağmen oldukça zariftir. Eğer fransız dantelli gelinik bütçenizi zorlarsa, bunlara çok benzeyen dantelleri tercih edebilirsiniz. (fransız dantel nasıl anlaşılır tıklayınız)

Dantelli gelinlik modellerinde, sırt dekolteli tercihinde bulunanlar ve kolları dantelli modelleri salon konsepti düğünlerde özellikle tavsiye ederiz. Özellikle dantelli gelinlik her mevsim tercih edilebilir olduğundan, her yılın modası olmaya devam ediyor. Vücut tipinize uygun olarak seçim yapacağınız gelinlikleri göğüs kısmının dantel süslemesi ve buna uygun olarak prenses veya straplez gelinlik tipini seçmenizi tavsiye ederiz.

Askılı gelinlik veya straplez gelinlik tercihinde bulunanlar için ise, gelinliğin etek bölgesinde yoğunlaşmış, dantel modelleri oldukça zarif gözükmektedir. ayrıca etek kısmını dantellerle süsleyen bayanlar için ve çanta tercihlerini de dantelli modellerden yapmasını tavsiye ederiz.

Pin It

Dantelli Gelinlik Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir