Dantelli Elbise Modelleri Tesettür 2017

Balık Etekli Tesettür Dantelli Elbise Modelleri 2017

Balık Etekli Tesettür Dantelli 2017

Tesettür moda trendlerinden olan dantel elbise modelleri hem tarzı ile hem de zerafeti ile bayanların gönlünü almayı başarıyor. 2017 yılının öne çıkan trendlerini ve kombinlerde dikkat edilmesi gereken püf noktaları görsellerle detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.

İpek Eşarp Dantel Uyumu

Dantelli elbise modelleri tesettür 2017 modasında tercih ettiğiniz eşarp tarzı mutlaka ipek ve sade olmalı. Özellikle dantel detayların göz doldurduğunu ve ipek eşarp tercihinin sade tasarımlar arasında kendi şıklığını çok daha iyi yansıtacağını belirtmeliyiz.

Balık Etekli Abiye Elbise Modelleri Çok İddialı

Tesettür dünyasında en şık kombinler oluşturmak isteyen bayanlara tavsiyemiz ( özellikle düğünlerde, bayramlarda veya özel davetlerde…) balık etekli dantelli elbise tercihlerinde bulunmaları yönünde olacaktır. Bunun ilk sebebi ise balık etekli dantelli tesettür elbise modellerinin bayanlara iddialı bir duruş ve ihtişamlı bir görsellik katmasıdır.

Kemer Detaylı Elbiseler Gençler İçin Ayrı Güzel

Tesettür dantel elbise modelleri arasında özellikle parlak göz alıcı kemer detayları oldukça iddialı olan kombinlerinize son dokunuşlar olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle canlı renklerle birlikte tercih edeceğiniz parlak kemer detayları genç kızların en trend kombinlere imza atması için oldukça kolay ama iddialı bir nokta olarak karşımıza çıkmakta.

Çanat ve Tercihi Önemli

İddialı bir kombin için en önemli nokta ise çanta ve stiletto tercihleridir. Özellikle boy dezavantajı olan bayanların mutlaka tercih etmesi gereken stiletto modellerinin çanta ile uyumlu bir renkte olması vazgeçilmezler arasındadır. Örneğin pudra renkli tesettür dantelli elbise modeli altına tercih edilecek siyah bir stiletto ile birlikte avuç içi siyah zarif bir çanta uyumu tek kelime ile sizi bulunduğunuz ortamda en şık ve iddialı bayanlar arasında yer aldıracaktır.

Pin It

Dantelli Elbise Modelleri Tesettür 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir