Dantelli Elbise Modelleri 2015

Sırtı Dantel süslemeli elbise modeli

Sırtı Dantel süslemeli elbise modeli

Dantelli 2015, birbirinden renkli ve iddialı modellerle göz kamaştırıyor. Özellikle kol ve sırt dantel süslemeleri ile bayanların ilgisini çeken dantelli elbise modelleri en iddialı bayanların gözdesi olmaya devam etmekte. Dantelli elbise modelleri 2015, koleksiyonundan öne çıkan modeller ve kombin seçeneklerine bakınca şunlar ön plana çıkmakta:

Saks mavisi ve Su yeşili

Dantelli elbise modelleri 2015, en iddialı ve zarif renkleri göreceli olmakla birlikte saks mavisi ve su yeşili olarak ön plana çıkmakta. Yüksek topuklu ayakkabı ve avuç içi çanta uyumu ile ön plana çıkan dantelli elbise modelleri oldukça göz alıcı ve iddialı modeller sunmakta.

En büyük markalardan, kendi stilistinize kadar ağırlık kazanılan bu renklerin dışında siyah dantelli elbise modellerine de sıkça rastlayacaksınız.

Önce Uyum

Bir çok seçenekle birlikte önce uyuma dikkat etmelisiniz. Özellikle kemer detaylı modellerle mutlaka çanta kombinini tutturmalısınız. Özellikle yüksek ince topuklu ayakkabı tercihinde burnu açık modellerle, gladyatör tarzı tercihleride özellikle kısa dantelli elbise modelleri için çok zarif duracaktır.

İşte birbirinden güzel dantelli elbise modelleri 2015:

Pin It

Dantelli Elbise Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir