Dantelli Bluz Modelleri 2017

Dantelli Bluz Kombinleri 2017

Dantelli Kombinleri 2017

Hanımların çok büyük bir kısmı en iddialı kombinlerde göz alıcı güzellikte olmak ister. Bütün gözleri kendi üzerlerinde toplamak isteyan hanımlara ise  bu bağlamda büyük bir yol göstermekte. İşin içerisinde göz alıcı bir iddia arayan hanımlar için ise mutlaka dantel detayların güzelliği kullanılmalıdır. Peki 2017 yılında öne çıkan en güzel dantel bluz modelleri ve bunların en şık kombin ipuçları nelerdir birlikte inceleyelim:

İddialı Bayanların Tercihi Dantelli Bluzlar

Bu yıl öne çıkan tasarımlarda etek üstüne tercih edilen bluz kombinlerinde daha kısa tasarımlar ön plandayken, pantolon üzerine gelecek muhteşem işlemeleriyle göz kamaştıran uzun bluz modelleri öne çıkmaktadır. Bu yıl bebe yaka sokak modasından daha çok iddialı olmak istediğiniz organizasyonlarda göz önünde olmanızı sağlayacaktır. Sizler için görsellerin içerisinde hangi konsepte hengi tasarımın daha uygun olduğunu açıkladığımız görselleri yayınladıktan sonra genel olarak dantel bluzlarla ilgili bilinmesi gerekli olan noktalara devam edeceğiz. İşte 2017 yılı için en trend dantel bluz modelleri ve kombin detaylarının görselleri:

Şifon Detaylar Göz Alıcı

Bayanların iddialı kombinleri arasında kendisine yer bulan şifon detaylar ile birlikte zarif stiletto tercihlerini mutlaka söylemeliyiz. Zira feminen bir konsept için en çok dikkat çeken ayrıntı stiletto olmakla birlikte, avuç içi çanta tercihlerinde ise ön plana çıkan koyu tonlar sizlere asaletin kilidini açmayı vaadediyor.

Kemer detayların bir hayli yankı uyandırdığı pantolon, etek uyumu için, Dantelli Bluz Modelleri 2017 yılında tek kelime ile sizlere mükemmeliyeti sunuyor. Üstteki galeri içerisinde yer alan görsellerde paylaştığımız bütün detaylarla birlikte ister sokak modasında, isterseniz ise en iddialı organizasyonlarda yapacağınız tercihlerle en' ler arasına isminizi rahatlıkla yazdırabilirsiniz. Her bir bayanın gardroplarında bulunduğu kıyafetlerin doğru tercihleri ile mutlaka en şık bayanlar arasına girebileceğinizi unutmamanızı söyleyerek yazımızı sonlandırıyoruz.

 
Pin It

Dantelli Bluz Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir