Dantel Elbise Modelleri 2016

Dantel elbise modelleri 2016 yılı için oldukça trend modellerle karşımıza çıkmakta. Özellikle midi boy sıfır kol dantel elbise modelleri ile yeni sezonda oldukça iddialı duran dantel elbise modelleri için kombin ipuçlarına birlikte göz atacağız. Birbirinden şık dantel elbise modellerinin kombin seçeneklerine bir göz atarak detayları sizlerle paylaşacağız.

En Yeni Dantel Elbise Modelleri 2016 için koyu tonlar özellikle yeni sezonda oldukça popüler durumda. Özellikle midi eteklerde uzanan dantel işlemeleri ile ayakkabıların aynı tonda olması ve zarif topuklu tasarımlar oldukça uyumlu durmakta.

Yeni sezonda öne çıkan Dantel Elbise Modelleri 2016 için bir diğer öne çıkan tasarımlardan biri de saks mavisi olmakta. Bu yılın en trend rengi diyebileceğimiz saks mavisi oldukça hoş durmaktadır. Saks mavisi tasarımlar ister maksi boy ister mini boy elbise tercihinde öne çıkan bir çok şık tasarımlar sunmakta.

Bayanların birbirinden şık kombinler için başvurduğu dantel elbise modelleri için mutlaka avuç içi küçük çanta kombinleri ile birlikte aynı ton kemer detayları dikkatleri üzerine çekmekte. Birbirinden iddialı bayanların birbirinden iddialı kombinlerinde bulunan dantel elbise modelleri için siyah beyaz tasarımlarıda mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. İşte öne çıkan diğer modeller:

Pin It

Dantel Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir