Crop Top Nedir, Nasıl Kombinlenir?

Crop top en kısa tanımıyla kısa üst giyisi anlamına gelir. Özellikle göbeği açıkta bırakan üst kıyafetler denildiğinde akla ilk bluz modelleri gelir. Peki Crop top nasıl kombinlenebilir, kombin detaylarında nelere dikkat edilmelidir?

İlk olarak yukarıda yer alan kombin önerilerinde crop top altına tercih edilecek bir gömlek tercihi ile hem sokak modasında hem de iş dünyasında rahatlıkla boy gösterebileceğinizdir. Sol görsel iş dünyasını sağ görsel ise sokak modasını çok iyi yansıtan kombin seçenekleridir. Diğer kombin seçeneklerine de birlikte detaylı görselleri ile bakacak olursak:

En Güzel Crop Top Modelleri

Genç kızlar arasında genellikle yüksek bel etek ve yüksek bel pantolon modellerinin tercihi ile kombinlenen tasarımlar arasında dminant olarak,

Şort Crop Top tercihlerini görmekteyiz. Özellikle koyu renkler ile birlikte tercih edilecek beyaz renk uyumu ile şık bir çizgi elde edebilirsiniz.

Dar kesim crop top modelleri tercihinde bulunulabileceği gibi işlemeli, güpürlü bol kesim crop top modelleri tercihlerini yazlık meskenlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Crop Top Tarzı Bir Başka Güzel

Crop top modelleri arasında triko, bluz, kazak, gömlek konsepti ön planda. Özellikle yaz modası için uygun olan bu tasarımları, altına gömlek kombinleri ile birlikte sonbaharın serin havalarında da tercih edebilirsiniz. Yazın mini boy etek ve şortlar ön planda olurken, serin havalarla birlikte bu tercihler midi boy tasarımlara evrilmektedir.

Sizlerle paylaştığımız görseller arasında her konsepte uygun tasarımlara ve detaylara yer vermeye çalıştık. Beğenizi kazanması umudu ile hepinize esenliklerle dolu günler dileriz…

Bir önceki yazımız olan Bayan Kot Şort Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Crop Top Nedir, Nasıl Kombinlenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir