Colin’s Modelleri 2016

Colin's Modelleri 2016 yeni sezon ürünleri ile oldukça gözde olmuş durumda. Kalitesi ve şık tasarımları ile bayanların gardroplarında yer alan Colin's Modelleri 2016 yılı için de bir hayli renkli ve güzel ürünler sunmaktadır. Sizlerle yeni sezon en trend Colin's Modellerini paylaşarak en zarif kombin seçenekleri için ipuçlarını paylaşacağız.

Colin's Modelleri 2016 muhteşem yazlık jean ve tişört modelleri ile göz kamaştırıcı güzellikte. Kendinizi bakmaktan alı koyamayacağınız birbirinden şık jean pantolon ve tişört kombinleri için bizim favorimiz beyaz tişört ve yırtık jean pantolon ikilisi olmakta. Özellikle düz taban bez ayakkabı tercihinde bulunarak tişört ayakkabı uyumunu yakalayabileceğiniz şık tasarımları sizlere önerebiliriz.

Colin's Modelleri 2016 için birbirinden şık etek , etek tişört kombinleri de sizler için çok uyumlu tercihler oluşturacaktır. Özellikle çok beğendiğimiz tasarımlarını paylaştığımız birbirinden güzel  Colin's Modelleri 2016 etekleri ve üst kombinleri için resimlerin üzerine tıklayarak detaylı inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

Colin's Modelleri 2016 tasarımları arasında diğer öne çıkan tasarım ise kuşkusuz yazlık şort modelleridir. Sıfır kol bluzlarlarla oldukça şık duran şort modellerinin üst seçimi için tavsiyemiz kırık beyaz tişörtler olacaktır.

Yine düz bez ayakkabılar ile mükemmel kombinleri tamamlayacağınız tasarımlar arasında yeni sezon öne çıkan kombin seçeneklerine bir göz atacak olursak:

Pin It

Colin’s Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir