Codentry Yaz Sezonu Modelleri

Asimetrik Kesim Elbise Codentry Yaz Sezonu Modelleri

Asimetrik Kesim Elbise Yaz Sezonu Modelleri

Bu yazın kuşkusuz en iddialı isimlerinden birisi olarak kabul edilen Codentry, yeni sezon yazlık ürünleriyle büyük beğeni topladı. Sokak modasını çok güzel şekilde koleksiyonuna yansıtan marka, böylelikle bayanların ilgisin çekmeyi başaracak gibi duruyor.

Codentry yaz sezonu modelleri geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Ürünlerinde kaliteyi ve şıklığı ön plana çıkartan Codentry, özellikle asimetrik kesimli elbiseleriyle bayanlardan tam puan almayı başardı. V yaka detayının da kullanıldığı ürün, gündelik kombinler için çok doğru bir tercih olacak gibi duruyor. Aynı zamanda iş hayatında boy gösteren bayanlarca da sıklıkla tercih edilecektir diye düşünüyoruz. Geçtiğimiz yaz döneminin en çok beğenilen ürünleri arasında gösterebileceğimiz crop bluzlar, bu yaz sezonunda da oldukça popüler. Codentry bu noktada püskül detaylarını da işin içine dahil ederek crop bluzların daha da fazla beğenilmesini sağlamış gibi duruyor. Ayrıca püskül detaylarının çok daha çekici bir görüntü kazandırdığını da unutmamakta fayda var.

Codentry yaz sezonu modelleri pantolonlar bakımında eskiye nazaran çok daha dikkat çekici ürünleri içinde barındırıyor. Bu noktada da çiçek desenli dar pantolonların çok doğru bir tercih olduğunu unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Söz konusu yaz olduğunda etekleri göz ardı etmek çok büyük bir hata olacağı içinde Codentry koleksiyonu içinde yer alan rengarenk diz altı etekleri de denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Pin It

Codentry Yaz Sezonu Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir