Cepli Abiye Modelleri 2016

Cepli abiye modelleri için kendi stiline has bir tarz benimseyen bayanlar oldukça yoğun ilgi göstermekte. Abiye modası arasında kendisine geniş bir yerden ziyade daha özel ve ayrı güzellikte bir yer edinen cepli abiye modelleri için bayanlar gardroplarında farklı renk ve tasarımlara yer vermekte. Bu yıl için en trend cepli abiye modellerine bir göz atacak olursak, en şık renkler ve tasarımlar için öne çıkanları şu şekilde özetlebiliriz.

Toprak Rengi Ayrı Güzel

Özellikle sizler için tavsiye edebileceğimiz renk tonu kahve, toprak tonları, Bu tonları koyu bulanlar için ise beyaz ve mavi tasarımların yılın en çok tercih edilen renkleri olduğunu söylemekte fayda vardır. Pastel tonları her ne kadar bayanlar tercih etse de orta yaş bayanlar için çok daha fazla kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Peki en şık tasarımlardan hangi kombinler öne çıkmakta?

Cepli abiye modelleri söylediğimiz gibi daha spesifik gruplara hitap etmesine rağmen, dünyaca ünlü sanatçıların tercihleri arasında yer almakta olduğunu görsellerde de açıkça gösterdik. Özellikle kuşak ve kemer detaylı cepli abiye modelleri tercih edenler için kuşak veya kemer rengi tonlarında sivri burun tercihi şık duracaktır. Aynı tonlarda alınacak avuç içi çanta modelleri de oldukça güzel olacaktır.

İşte birbirinden şık cepli abiye modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar:

Pin It

Cepli Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir