Cat Bot Modelleri 2016/2017

Sonbahar/Kış 2017 sezonun için en moda bot tasarımlarından olan Cat Bot modelleri içerisinde en tarz tasarımlar ve en iddialı kombinler için öne çıkan detayları sizlerle paylaşacağımız bu yazımızla hem soğuktan korunacak hem de en tarz kombinler için neler yapılabileceği hakkında bilgiler alabileceksiniz.

Dar Paça Pantolon ve Cat Bot Modelleri

Boru paça, slim fit, regular fit tarzı kot pantolon modelleri altına mavi renkli şık bir cat bot modeli seçimi ile oldukça şık bir kombin oluşturabileceksiniz. Bu tür bir kombin ile sokak modasının en uyumlu kombini için şık boğazlı bir triko ile deri siyah ceket modelini kullanarak son noktayı koyabilirsiniz.

Bayanların bir diğer gözde kombin seçeneği ise midi boy etek, kalın çoprap ve cat bot modelleri ile olmakta. Pofuduk genç tarzında bir mont ile çok zarif bir kombin oluşturabilirsiniz.

Sizlerle paylaştığımız samani renk dışında olan tasarımlar ise bu kışın en çok tercih edilecek göz alıcı zarif tasarımları arasında yer almaktadır.

Özellikle kaliteli iç yüzeyi ile hem ayak sağlığınızı koruyacak hem de sıcacık özellikte olan cat bot modelleri için dış tasarımda yine samani renk ağır basmaktadır. Bu yıl da cat bot severler için oldukça tarz kombin oluşturulacak çok farklı modeller trend halinde.

Pin It

Cat Bot Modelleri 2016/2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir