Carolina Herrera 2015 Sonbahar Gelinlikleri

Carolina Herrera 2015 Sonbahar Gelinlikleri

Carolina Herrera 2015 Sonbahar Gelinlikleri

Yeni yıla az kaldı ve zaman çok çabuk ilerliyor. 2015 yılı için 2 aylık bir zaman dilimi kalmışken yeni yılın ilk çeyreğinde evlilik planları yapan çok sayıda çift bulunuyor. Hal böyle olunca da bayanların yeni yılın trendlerine uygun olarak gelinlik seçmeleri gerekecek. 2014 senesi gelinlik alanında çok geniş bir ürün çeşitliliği ve herkesin istediği tarzda model bulabildiği bir yıl oldu. 2015 yılının da ilk döneminde kaliteli markalar sayesinde bu durumun devam edeceğini söylemek çok yanlış olmayacaktır. Carolina Herrera gibi markalar yeni yıl için kreasyonlarını çoktan piyasaya çıkartmış durumda.

Carolina Herrera 2015 sonbahar gelinlikleri biraz olsun incelediğiniz de karşınıza dantel detaylarının çok sık çıktığını sizlerde fark edeceksiniz. Neredeyse her modelde baskın detay olarak kullanılan dantelin bu denli kaliteli ve zarif bir şekilde kullanılmış olması insanı gerçekten de hayrete düşürüyor. Özellikle de sırt dekoltesi kullanmak isteyen bayanlar için ideal ürünlerden birisi haline gelen sırt kısmı dantel ve yarı transparan gelinliklere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Carolina Herrera 2015 sonbahar gelinlikleri içerisinde yer alan bir diğer popüler model ise genişr bir şehit halinde kullanılan dantel askılı gelinlik modelleridir. Dantel askılar, görüntü itibariyle son derce kaliteli bir görüntünü çıkmasına olanak sağlamış gibi görünüyor. Bunun yanı sıra straplez gelinliklerin de çok beğenileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Pin It

Carolina Herrera 2015 Sonbahar Gelinlikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir