Camel Kaban Modelleri 2015-2016

 

İroni Camel Kaban Modeli Fiyatı Yaklaşık Olarak 130 TL

İroni Camel Kaban Modeli Fiyatı Yaklaşık Olarak 130 TL

Camel Kaban modelleri bayanlar için her kışın modasıdır. En şık ve zarif markalar her yıl yenilenen Camel Kaban modası ile bayanların zevkine hitap etmek adına bir tatlı rekabet içerisine girerler. Sizlere tavsiye edebileceğimiz çok güzel markalar arasında , Collezione, İroni … gibi markaların modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. İyi bir Camel Kaban modeli fiyatı ortalama olarak 100 TL'den başlayarak artan fiyatlarla 350 TL ve yukarısı şeklinde çıkmakta.

2015-2016 Camel kaban modelleri arasında yer alan birbirinden şık modelleri ister kot ile sokak modasına isterseniz en şık kumaş pantolonlarla gece davetlerine entegre edebilirsiniz. sizlere tavsiyemiz çok iddialı olan bu modellerle göz önünde olmak istediğiniz davetlere katılmanız olacak. Camel kaban modelleri ile gecenin en şık ve iddialı hanımları arasında yerinizi zaten alacaksınız. Pantolon üstüne ise balıkçı yaka veya bisiklet yaka oldukça uygun duracaktır. Renk kombini olarak ya toprak rengi tonlarını yada samani rengini uyumlu olarak söyleyebiliriz.

Camel Kaban Modelleri 2015-2016 sezonunda son renk kombini önerimizi vererek görsellere göz atacak olursak:  camel kaban altına beya ve krem renkli kazak modelleri oldukça şık duracaktır. Ayrıca birbiirnden şık ne çok yüksek ne çok alçak olan zarif topuklu yarım bot modelleri ile sokak tarzını yansıtabilirken, şık topuklu ayakkabıla rile en özel davetlerin en özel konukları arasında yer alabilirsiniz. İşte 2016 yılının en güzel Camel Kaban Modelleri ve birbirinden şık kombin seçenekleri:

Pin It

Camel Kaban Modelleri 2015-2016

2 - “Camel Kaban Modelleri 2015-2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir