Bordo Renkli Abiye Modelleri 2016

Bayanlar için modaya uygun bir kombin oluşturma oldukça önemlidir. Erkeklerin bir kısmının anlam veremediği bu şıklık yarışı bir nevi kadınlar dünyası için ayrıdır. Özellikle topluluk karşısında olacak bayanların zerafet yarışında öne çıkan bordo renkli abiye modelleri 2016 tasarımlarında en trend olanlar ve en şık kombinler için ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Bordo renkli abiye modelleri 2016 için ortaya ilk çıkan ayrıntı tek omuzdan askılı uzun ve ihtişamlı tasarımlardır. Özellikle bordo- siyah uyumunun öne çıktığı zarif modeller arasında en çok hoşumuza giden tasarımlar olarak siyah çanta- , abartılı olmayan aksesuar ve tek omuzdan askılı ihtişamlı bordo abiye modelleri olmuştur. Sizlerle paylaştığımız kendinize en uygun stilleri bulabileceğiniz görsellerin ardından kombin ipuçlarına devam edeceğiz.

Bordo renkli abiye modelleri 2016 için en tren tasarımlardan bir diğeri kuşkusuz işlemeli, güpürlü modellerdir. Özellikle mezuniyet, nişan, düğün gibi organiszasyonlarda iddialı bir kombin oluşturmak isteyenlere ilk tavsiyemiz mutlaka işlemeli, güpürlü bordo renkli abiye tasarımlarını zarif ince topuklu ayakkabıları ile tamamlamaları yönünde olacaktır. hem zerafeti tamamlayıcı hem de göz alıcı bir güzellikte olunacağının çok kuvvetli ihtimal olduğu tasarımları tercih etmeniz halinde hayal kırıklığı yaşamayacağınızı düşünmekteyiz.

İşte en moda bordo renkli abiye modelleri 2016 için öne çıkan trend kombinler ve bunların birbirinden şık görselleri, sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz görsellerin üzerine tıklayarak ayrıntılı incelemelerde bulunabilirsiniz.

Pin It

Bordo Renkli Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir