Bohem Tarz Sokak Modası Modelleri

Boncuk İşlemeli Kimono Bohem Tarz Sokak Modası Modelleri

Boncuk İşlemeli Kimono Sokak Modası Modelleri

Bohem tarz asında yeni bir şey değil. Çok eski bir geçmişe dayanan bohem tarz bu sene son derece popüler ve bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Giydiğiniz zaman sizleri rahat ettirecek, bol kesimli modellerden oluşan bohem tarz, önümüzdeki dönemde en fazla talep edilen stillerden birisi olacak gibi görünüyor.

Bohem tarz sokak modası modelleri dantel detaylarının ön planda olduğu ürünlerden oluşuyor diyebiliriz. Hemen her modelde dantel detayı görebilmek mümkün. Bunların arasında dantel bluzlar en fazla talep edilen ürünlerin başında yer alıyor. Bluzlarda kullanılan dantel ve püskül detayları sayesinde salaş, rahat ve şık bir görünüm elde edilirken bohem tarza da uygun bir yapının olduğunu belirtmekte fayda var. Son dönemde bohem tarzın sıklıkla kullandığı kimonolar bu sene de popülerliğini sürdürüyor. Boncuk süslemeleri bulunan kimonolar bohem bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar için en kestirme yollardan birisi diyebiliriz. Bunun yanı sıra dantel işlemeleri bulunan siyah renkli kalem eteklerinde gör ardı edilmemesi gerektiğini belirtmekte fayda var.

Bohem tarz sokak modası modelleri elbiseleriyle resmen göz dolduruyor. Sade ve bir o kadar da şık olan elbiseler içerisinde pudra rengi ürünlere dikkat çekmek istiyoruz. Mini formdaki bu modeller yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte sokak modasındaki yerini fazlasıyla alacaktır. Gündelik yaşam için ideal bir tercihte bulunmak isteyenler için ise önerimiz koyu mavi renkteki uzun elbiseler olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Perspective 2015 Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Perspective Modelleri, Perspective ve Perspective Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bohem Tarz Sokak Modası Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir