Bohem Tarz Sokak Modası 2017

Bohem Tarz Sokak Modası Trenleri 2017

Sokak Modası Trenleri 2017

Bohem tarz modellerinin ruh halini yansıtış şeklidir. Rahatlığın ve tarzın bir potada eritildiği bu konsept daha çok etnik, hippi ve vintaj öğelerinin harmanlanması ile ortaya çıkıyor.

Bohem tarz sokak modası 2017 için dantel detaylar ve etnik desenler oldukça beğeni kazanmış durumda. Bir moda akımından ziyade bir ruh halini yansıtan tasarımlar için bol kesim ve konforlu denilecek rahat modellerden seçilmiş öğeleri dikkat unsuru olmakta.

Bohem tarz sokak modası 2017 eskimeyen ve yeni olmayan bir akım. Özellikle orta yaş bayanların çok tercih ettiği bu tasarımlara hippi tarzda moda sever genç kızlarda teveccüh göstermektedir. Bilhassa genç kızlar bohem tarzda boncuk süslemeler, işlemeler ve dantel detayları oldukça sevmektedir.

Bohem tarz sokak modası 2017 sade ve zerafet açısından ise düz kesim mini boy ile oldukça şık durmakta. Öne çıkan 2017 renkleri arasında ise oldukça güzel tasarımlar renk almakta işte bu renkler:

Moda Renkler:

Bohem sokak modası 2017 için öne çıkan moda renkler ise koyu mavi, lacivert, pudra ve çingene pembesi olmakta. Bu renk skalası hem ağırbaşlı kombinlerde hem de en çılgın sokak modası trendlerinde etkin bir rol üstlenmekte. Sizlerle görseller içerisinde paylaştığımız detaylı kombin önerilerini görselleri tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Pin It

Bohem Tarz Sokak Modası 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir