Beyaz Şifon Gömlek Modelleri 2016

Yeni sezon Beyaz Şifon Gömlek Modelleri 2016 için bayanların gardroplarında yeni tasarımların eklenmesine bakılacak olursa, öne çıkan tasarımlar ve en trend kombin önerileri yeni sezonda şu şekilde öne çıkmakta:

Zımba Yaka Detaylı Beyaz Şifon Gömlek Modelleri 2016

Özellikle sokak modası için öne çıkan trend olan zımba yaka beyaz şifon gömlek modellerinde jean ve spor ayakkabı tercihleri 2016 yılında en moda kombinler arasında yer almakta. Parlak zımba detayları ile göz alıcı güzellikte olmak isteyen bayanlar yaka detayları kadar omuz üstünde olan işlemelerde bir hayli şık durmakta. İşte yeni sezon öne çıkan tasarımlara bir göz atacak olursak:

Renkli Yaka  Beyaz Şifon Gömlek Modelleri 2016

Şifon gömlek tasarımları ile birlikte öne çıkan renkli yakalar oldukça güzel durmakta. Özel davetlerde oldukça şık duran tasarımları olan Şifon Gömlek Modelleri 2016 için mid boy etekler ve yüksek topuklu ayakkabı tercihleri oldukça hoş duracaktır. Özellikle yaka ile aynı tonlarda bir kombin çok şık duracaktır. Örneğin mavi yaka Beyaz Şifon Gömlek Modelleri 2016 altına mavi bir pantolon seçeneği oldukça şık duracaktır.

Yeni Sezon Beyaz Şifon Gömlek Modelleri 2016

Bayanların moda Dünya'sında önem verdiği şifon detaylarda öne çıkan tasarımları daha çok genç kızlar tercih etmekte. Birbirinden şık işlemelerin, kısa kollu tarz kesimlerin yer aldığı koleksiyon için en trend tasarımların üzerine tıklayarak görselleri detaylı inceleme fırsatı bulabileceksiniz.

Pin It

Beyaz Şifon Gömlek Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir