Bayramda Moda Olan Kıyafetler

Bayrama sayılı günler kala bayanlar için moda trendi olan renk ve modelleri derledik. Modanın en iddialı renklerinden olan kırmızı ile başlayalım:

Bayanların Vazgeçilmezi Olan Kırmızı Elbiseler ve Kombinleri

Bayanların Vazgeçilmezi Olan Kırmızı Elbiseler ve Kombinleri

Kırmızı renkli seçimleri en güzel günlerimiz olan bayram'larda bayanların en favori rengi. Pileli kısa bir kırmızı elbise, genç kızlar için oldukça zarif durmakta. Kırmızının kullanılacağı bir bluz, veya ayakkabı kombinleri en iddialı ve göz önünde olmayı seven bayanlar için oldukça hoş bir seçim olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise kırmızının cazibesini soluk renk kombinleri ile öldürmemeniz olacaktır.

En Şık Bayramlık Kombin Seçenekleri

En Şık Bayramlık Kombin Seçenekleri

Etek- Bluz, Etek- tişört gibi kombin seçenekleribayanların en sık başvurduğu kombin seçenekleri arasında bulunmakta. Bayram'da ise bunun bir tık ilerisi olan en zarif şifon detaylı etekler ve tül süslemeli üst giyim seçenkleri oldukça şık durmakta. sizlerle bir üst görselde paylaştığımız kombin seçenekleri oldukça kolay bir araya getirilebilir özelliği ile öne çıkmakta. Zira her bayanın bir ği vardır, buna uyumlu şık bir üst alıp, ince yüksek topuklu ayakkabı ile birleştirilebilinir.

Rengarenk Bayramlık Kıyafetler

Rengarenk Bayramlık Kıyafetler

Bayram için en iddialı renk olarak kırmızı ile yazımıza başlamıştırk. Fıstık yeşili, pembe renkleride en hoş tercihlerden olabilir. Bayram'da cıvıvl cıvıl iç açıcı renk tercihi her zaman ağır basmaktadır.

En Tarz Elbise Modelelri

En Tarz Elbise Modelleri

Daha iddialı ve tarz giyim için koyu tonları seçen bayanlara tavsiyemiz, çok aşırı koyu tonlara takılmamaları, bunun için elbise içerisinde yer alan açık renkli tonlara yer vermesi. sizlerle bir üst görselde paylaştığımız en tarz elbise modeli bunun bir örneği olabilir.

Bayanların Vazgeçilmezi En Moda Elbiseler

Bayanların Vazgeçilmezi En Moda Elbiseler

Bayanlar için işemeler ve renk uyumu her zaman önemli olmuştur. Renk ve model seçimim ile en şık bayanlardan olacağınızı hatırlatmak isteriz. Hepinize mutlu bayramlar…

Pin It

Bayramda Moda Olan Kıyafetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir