Bayan Tulum Modelleri 2017

2017 Yeni Sezon Bayan Tulum Modelleri

2017 Yeni Sezon Bayan Modelleri

modelleri 2017 yılında özel katılım gösterdiğiniz davetlerden, günlük kullanımlarda sokak modasına hassasiyet duyduğunuz noktalara kadar geniş bir yelpazede kullanım olanağı sizlere sunmaktadır. Özellikle göz önünde olmayı seven, iddialı kombinleri ilk etapta kullanan bayanlar için tulum kombinlerinde dikkat çekici renk ve tasarımlar ön plandadır.

Kot Tulum mu Kumaş Tulum mu?

Klasik hale gelmiş bu sorunun cevabını bir çok moda sever yakından bilmesine rağmen sizlerle bir kez daha paylaşmakta sakınca görmüyoruz. Sokak modasının tarz ve rahat bir kombinini oluşturmak istediğinizde kot tulum modelleri özellikle yazlıkçılar için kısa kot tulum modelleri tercih sebebi olurken, kumaş tulum kombinleri arasında özellikle iddialı renk kombinlerinden, saks mavisi, zümrüt yeşili, pudra ve vişne ile mürdüm renkleri bir çok bayan için hayallerdeki şıklığı sunmaktadır.

Göz Alcı ve Zarif Tulum Tasarımları

Bayan tulum  modelleri 2017 yılının yeni sezonunda kısa tasarımlar ve zarif desenlerle dikkat çekici olmakta. Feminen bir duruş için ise yeni sezonda deri tasarımlar bir hayli kendisinden söz ettirmekte. Bu noktada yüksek, ince topuklu tercihleri ve göz kamaştırıcı canlı renklerden tercih edilecek çanta tercihleri oldukça güzel duracaktır.

Sizlerle paylaştığımız üstteki galeride paylaştığımız görsellerde yer alan kombin ve konsept detayları resimleri büyüterek inceleyebilirsiniz. Her bayanın gardroplarında bulunan bu şık tasarımlarla en iddialı kombinleri oluşturabileceğinizi unutmayınız.

Pin It

Bayan Tulum Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir