Bayan Kot Şort Modelleri 2017

Sokak Modası Kot Şort Modelleri 2017

Sokak Modası Kot Şort Modelleri 2017

Yeni sezon plaj sezonunun açılması ile birlikte 2017 yılının en tarz kot şort modelleri yazlıkçıların favorisi haline gelirken, sokak modasında da kendisi için oldukça özel ve spesifik bir yer tutmaya başladı. Genç kızların bahara girmeden rüzgarlar estirdiği şort modasında öne çıkan trendler ve 2017 enlerini sizler için derledik.

Yırtık Kot Şort Çok Moda

Bayanlar için kot şort modelleri arasında yer alan yırtık jeans tasarımlar hem sokak modasında hem de tatil beldelerinde oldukça şık durmakta. Yaş aralığı olarak genç kızalara hitap etsede orta yaşlı iddialı bayanlarda sokak modasında yırtık kot şort modellerini çokça tercih etmekte.

Mini ve Midi Boy Şort Tercihi

Günlük giyimlerde tercih edilen midi boy tasarımlar, sahil kesimlerde tatile çıkacaklar için mini boy tasarımlara evrilmekte. Özellikle genç kızların;

Plaj terliği,

yada bluz tercihi ile birlikte oldukça cool bir konsept oluşturulabilmekte.

Sizler için derlediğimiz bayan kot şort modelleri 2017 galerimizin için detaylı paylaşımların yanı sıra yazımıza galeri sonrasında da devam edeceğiz.

İster sokak modası isterse yazlıkçıların vazgeçilmezi diyelim, her sezon ve her zaman yine, yeni, yeniden moda olacak kot şort modellerinde 2017 yılı için çiçek desenler ve püsküller öne çıkmakta. Yırtık kot şort modelleri ise geçen yıl olduğu gibi bu yılda iddiasını devam ettirmekte.

Bir önceki yazımız olan 2017 Mini Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bayan Kot Şort Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir