Bayan Kaşe Kaban Modelleri 2016

Sonbahar Kış sezonu için en güzel bayan kaşe kaban modelleri 2016 seçeneklerini sizlerle paylaşacağız. Serin havalarda hem sıcak tutan hem de çok zarif bir çizgiye sahip olan kaşe kabam modelleri bayanların en çok tercih ettiği kışlık giyimleri arasında. İsterseniz öncelikle bayan kaşe kaban modelleri 2016 görsellerine bir göz atalım, sonrasında ise kombin ipuçları için sizlere tavsiyelerimizi söyleyelim:

En iddialı bayanların rengi 2016 yılı için kırmızı. Kırmızı renkli bayan kaşe kaban modelleri ile birlikte kombinlenecek siyah tonlardaki kıyafetler oldukça zarif durmakta. Özellikle parlak düğmeler ile birlikte kırmızının albenisi kendini tam olarak yansıtmakta.

Kırmızı renkten başka, krem rengi ve toprak rengi kaşe kaban modelleride oldukça zarif durmakta. Renk kombinleri dışında dikkat çeken değişik kesim kaşe kaban modelleri ile birlikte kuşak detaylı modeller oldukça zarif durmakta. Düğme detayları için zevkinize en uygun modeli seçmeniz size kalmış bir durum olmakta olup, kemerli, kuşaklı modelleri için tercihlerinizi açık tonlardan yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bir çok ünlü markanın yeni koleksiyonunda bulabileceğiniz öne çıkan bayan kaşe kaban modellerinin fiyatları ise ortalama olarak 130-150 TL’den başlamakta olup seçim yapacağınız modele göre artış göstermektedir.

Pin It

Bayan Kaşe Kaban Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir