Bayan Çizme Modası 2016

Bayan Çizmeleri

Bayan Çizmeleri

Bayan çizme modası 2016, tercih edeceğiniz etek modeline veya pantolon tarzına uygun olarak en klas kombin türlerini oluşturacaktır. Bayanların tercihinde dikkatli davrandıkları ve modayı yakından takip ettiklerini hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Çizme modası denildiği zaman ilk akla kısa etek ve çizme kombini gelse de yeni trend pantolon üstü çizme modellerine de yazımızda ve görsellerimizde yer ayırmaya çalıştık.

Bayan çizme modası 2016, eğer pantolon kombini düşünüyorsanız mutlaka dar kesim bir jean pantolon tavsiye ederiz. Özellikle koyu lacivert veya siyah kot pantolonlarla birlikte siyah bayan çizme modelleri oldukça şık durmakta. Üst model olarak havanın durumuna göre değişmekler birlikte beyaz bluzlar veya pötikare desenli modelleri oldukça şık duracaktır.

Bayan çizme modası 2016, genellikle midi veya mini etek modelleri ile en iddialı tarz modellerini oluşturmakta. modelleri ile birlikte diz hizası bayan bot modelleri renk uyumu için kahve tonlarında ceket ve kahve tonlarında çizme modelleri zarif olacaktır. Yandan fermuarlı veya bağcıklı tarz modelleri bol kesim triko seçimi için görselleri sizlerle ayrıntılı paylaştık. Birbirinden güzel çizme modası 2016, görsellerini büyütmek için resimlerin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. İşte Çizme modası 2016 görsellerinden öne çıkanlar:

Pin It

Bayan Çizme Modası 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir