Askılı Bayan Pantolon Modelleri 2017

Yeni Sezon Bayan Askılı Bayan Pantolon Modelleri 2017

Yeni Sezon Bayan Askılı Bayan Pantolon Modelleri 2017

Bayanlar için en tarz askılı pantolon modelleri 2017 yılının en dikkat çekici tasarımları ile kendilerine moda dünyasında özel bir alan açıyor. Askılı kot pantolon modelleri gençlerin sokak modasında spor konseptini sergileyen kombinlerini sunarken, iş dünyasında kumaş askılı pantolon tasarımları ile stiletto kombinlerinde beyaz renkli şık gömlek modelleri dikkatleri üzerine çekmekte.

Askılı Bayan Pantolon Modelleri 2017, yeni sezon için lacivert tonlar ile göz dolduruyor. Lacivert tonlardan tercih edilen kombinler için göz alıcı bir tasarım oluşturmak isteyenlere açık renkli, beyaz, pembe, kırmızı renkli badi, gömlek ve triko tercihleri dikkat çekici güzellikte durmakta. Moda dünyasının her sezon yeni tasarımları ile dikkat çeken askılı pantolon modellerinde bol paça tasarımlar bu yıl yerini dar paça, kısa tasarımlara yerini bırakıyor.

Sokak modasında özellikle Askılı Bayan Pantolon Modelleri 2017 için yüksek bel modası oldukça şık durmakta. Özellikle zarif koyu renkli badi tasarımları ile gençlerin gözdesi olan askılı pantolon kombinleri için spor bir ayakkabı tercihi modanın nabzını tutmanızı sağlayacaktır. En şık tasarımların başrolünde olan askılı pantolonlar için bayanlar dünyasında son küçük hatırlatmamız ise, sonbahar/ kış sezonu için dar paça tasarımlarla yarım, kalın topuklu bot modelleri tercihinin trend olduğudur.

Bir önceki yazımız olan 2016/2017 Sonbahar Kış Yüksek Bel Kot Pantolon Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Askılı Bayan Pantolon Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir