Askılı Abiye Modelleri 2016

Yeni sezon için en iddialı hanımların tercihlerinden olan Askılı Abiye Modelleri 2016, zerafeti ile göz kamaştırıyor. Özellikle öne verilen organizasyonların vazgeçilmezleri arasında bulunan abiye tasarımlarının omuzdan tek askılı, boyundan askılı, ince ip askılı tasarımları bu yıl oldukça trend durumda. Renk ve tasarım olarak detaylarını ve en trend görsellerini paylaştığımız Askılı Abiye Modelleri 2016 için birbirinden şık ve beğenizi kazanacak tasarımlara birlikte bir göz atacak olursak:

Dünyaca ünlü starların Askılı Abiye Modelleri 2016, tasarımları için oldukça geniş bir yer tutan modanın en trend tasarımları arasında sayılabilecek modellerini görebilirsiniz. Dünya starlarının önemli galalarda bu yıl özellikle askılı abiye tutkunluğu bu tasarımların dünya genelinde trend olmasını sağlamakta. Özellikle kırmızı, turuncu gibi sıcak renklere ek olarak mavi ve tonlarının bu kulvarla hatırı sayılır beğeni topladığını vurgulamamızda fayda var.

Askılı Abiye Modelleri 2016, omuzdan tek askılı tasarımlarında gül motifini bir hayli ön planda tutmakta. Bunun yanı sıra işlemeli parlak taşlar ve küçük broşlarla göz kamaştırıcı kombinler oluşturabileceğiniz zarif modeller oldukça iddialı tasarımlar oluşturmanızı sağlayacaktır.

Askılı Abiye Modelleri 2016, kombinlerinde balık etek ve pileli etekli abiyeler oldukça trend. Özellikle uzun boylu bayanlar için pileli uçuşan etekli abiye tasarımlarının oldukça şık durduğunu belirtmeliyiz. Ayrıca boy dezavantajı olduğunu düşünen hanımlarında yüksek topuklarla bu açığı kapatabileceğini ve bunu avantaja çevirebileceğini vurgulamalıyız.

İşte birbirinden güzel yeni sezon Askılı Abiye Modelleri 2016 görselleri:

Pin It

Askılı Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir