Armine Tunik Modelleri 2015

Tesettür giyim üzerine ilk akla gelen markalardan olan Armine giyimin en şık yeni sezon 2015 tunik modellerini, birbirinden güzel kombinleri için ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.
2015 yeni sezon oldukça canlı renklere yer vermiş. Özellikle kuşak ayrıntılarının süslemeleri ile oldukça zarif gözzüken armine tunik modellerinde, seçim yaparken ince tül kumaşları tercih etmeniz yönünde olmalı. Hem vücut hatlarınızı tam sarmayan ve rahat hareketinizi sağlayacak olan hafif ve geniş tunik modelleri oldukça zarif durmaktadır.
Yeni sezon Armine tunik modellerinde eğer açık bir tunik düşünüyorsanız alt kısımda seçeceğiniz açık renk bir iyi bir kombin olabilir. Pantolon yerine etek tercih etmek isteyenler için, tavisyemiz mutlaka etekle uyumlu bir çanta seçmeleri. Çünkü pantolon ile avuç içi bir çanta ile sokak modasına uyum sağlayabilirken, etek, tunik ve avuç içi çanta pek hoş durmayabilir, tabi ki siz kendiniz çok seviyorsanız bu kombin için kesinlikle yapmayın diye bir şey söyleyemeyiz.
2015 yeni sezon Armine tunik modellerinde eşarp, tunik uyumundan ziyade, eşarp-pantolon, eşarp-etek uyumuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

İşte birbirinden güzel Armine tunik modelleri:

Pin It

Armine Tunik Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir