Anne Abiye Modelleri 2016

Dantel İşlemeli Anne Abiye Modelleri

Dantel İşlemeli Anne Abiye Modelleri

Anne abiye modelleri 2016 her annenin özellikle çocuklarının sünnet veya mürüvvetlerini görmek istedikleri günlerin ilk akla gelen zarif tasarımları arasında yer almaktadır. Sizler için en güzel anne abiye modelleri 2016 için tasarımları en uyumlu tercih püf noktaları ile paylaşacağız.

Anne abiye modelleri 2016 için ilk göz alıcı tasarımlar kuşkusuz dantel işlemeler ve bolerolu tasarımlar olarak karşımıza çıkmakta. Fazla kilolarını dert eden anneler için tavsiyemiz uçuşan kumaşlar ve koyu tonlardan seçilmiş tasarımlar olacaktır.

Anne abiye modelleri 2016 sezonun en iddialı modelleri olarak midi boy fransız güpürlerini anımsatan işlemeleri ile oldukça zarif durmakta. Özellikle midi boy diye belirttiğimiz tasarımlar ve asil duruşlu balık etekli anne abiye modelleri 2016 bir çok kombin zenginliği ile karşımıza çıkmakta. Özellikle belirttiğimiz tül detaylar bir hayli göz alıcı bir güzellikte olup saks mavisi, bordo, leylak renklerinin zerafeti ise her sezon kendisini çok iyi hisseden annelerin tercihlerinde yer almakta.

Anne abiye modelleri 2016 için önemli bir kaç hatırlatma yapmamız şart, özellikle yüksek ince topuklara alışkın olmayan anneler dikkat, bu tasarımlar size mutluluktan çok rahatsızlık verebilir, kalın orta topuklu tercihler daha doğru olacaktır.

Aşırı makyaja dikkat! yüz hatlarınızı olduğundan abartılı bir şekilde ortaya çıkaracak çok aşırıya kaçan makyajlardan kaçınmalısınız.

Aaç stili olarak genellikle anne topuzu tavsiye edilsede, saçlarınızın dağınık veya maşa ile şekillendirilmesi ile en tarz kombinleri tamamlamış olacaksınız.

Aksesuar kullanımı için küçük zarif parlak taşları ve broşları tercih etmekte yarar vardır. zincirli veya avuç içi çanta kombinleride çok iyi duracaktır.

Anne abiye modelleri 2016 için birbirinden zarif kombin seçeneklerini verdiğimiz görsellerin üzerine tıklayarak resmi ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 25 Yaş Abiye Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 20 Yaş Abiye Modelleri, 2016 Genç Abiye Modası ve 25 Yaş Abiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Anne Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir