Anne Abiye Modelleri 2015

Her yaşın ayrı bir güzelliğinin olduğu muhakkaktır. Anne 2015, yeni sezonda gayet zarif modeller ve kombinlerle karşımıza çıkıyor. Özellikle pastel ve koyu renklerin hakim olduğu oldukça zarif.

Anne abiye modelleri 2015, genellikle çocuklarının mutlu günlerinde tercih eden anneler için en güzel kombinleri paylaşacağız. Sade ve tek renk abiye modelleri ve bolerolu abiye modellerini tavisiye ederiz. Çok fazla dekolteye yer vermeden, vücut tipinize göre (örneğin kısa boylu iseniz diz hizasında) modellere bakmanızı tavisiye ederiz.

Anne abiye modelleri 2015, söz, kına, nişan ve düğünlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bu günlerde takı vazgeçilmezler arasında yer alır. Takılarınızla uygun olarak işlemeli anne abiyelerini de seçebilirsiniz. Yüksek topuklara alışkın değilseniz kullanmamanızı veya öncesinden alıştırma yaparak kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu güzel günde avuç içi çanta modelleri ile daha da zarif olabileceğinizi unutmayınız. Son olarak saç ve makyaja gelecek olursak, abartıya kaçmadan, toplu saç modelleri ve pastel renkleri kullanmanızı tavsiye ederiz. İşte birbirinden güzel anne abiye modelleri ve kombinleri:

Pin It

Anne Abiye Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir