Alberta Ferretti 2015 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Alberta Ferretti 2015 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

Alberta Ferretti 2015 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Ünlü İtalyan modacı Alberta Ferretti, 2015 senesinin yaz dönemi için tasarladığı koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde tanıttı. Birçok moda otoritesinin izlediği defile, moda tutkunlarında da yoğun bir ilgi gördü. Defile sonunda, izleyicilerin büyük bir kesimi son derece başarılı buldukları koleksiyon hakkında olumlu görüşlerde bulundu ve Alberta Ferretti’nin kaldığı yerden devam ettiğini ve gene çok kaliteli bir koleksiyonun altına imzasını attığını söylediler. Moda tutkunlarından da geçer not alan koleksiyon, ile dikkat çekerken, hem çok şık hem de bir o kadar farklı tasarımlar ile dikkatleri üzerine çeken modellerinin 2015’te çok fazla tercih edileceğini söyleyebiliriz.

Alberta Ferretti 2015 ilkbahar – yaz koleksiyonu biraz önce de belirttiğimiz gibi ağırlıklı olarak modellerinden oluşuyor diyebiliriz. Elbiselerin zarif bir görüntüye sahip olması ve kaliteli dokusu sayesinde çok başarılı sonuçlar elde etmenize imkan sağlayacağını söyleyebiliriz. Özellikle de hem dantel hem de tül detaylarının kullanıldığı modellerin birçok bayanın favori ürünleri arasına gireceğini söyleyebiliriz.

Alberta Ferretti 2015 ilkbahar – yaz koleksiyonu içerisinde yer alan püsküllü elbiselere de göz atmanızda fayda var. Hareketli bir şeyler arayanlar için püskül detaylı elbiseler son derece doğru bir tercih olacak gibi görünüyor. Ayrıca rengarenk desenlerin kullanıldığı elbiselerde yaz mevsiminin sıcak havasına çok uygun olacak gibi görünüyor diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Dilek Şahin Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Alberta Ferretti 2015 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir