adL Trençkot Modelleri 2016/2017

En Zar,f adL Trençkot Modelleri 2017

En Zar,f adL Trençkot Modelleri 2017

Bir önceki yazımızda sizlerle bayanların en çok tercih ettikleri adL kaban modelleri ve bunların en güzel kobin ipuçlarını paylaşmıştık. Serin havalarla birlikte kışlık ürünlerin gün yüzüne çıkmaya başladığı bu günlerde sizlerle daha çok serin havalarda tercih edebileceğiniz kombin önerilerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün ise sizlerle en yeni adL markasının en tarz trençkot modellerini paylaşacağız.

Yeni Sezon adL Trençkot Modelleri

Stil sahibi bayanlar iş dünyasından, sokak modasına kadar geniş bir skalada yer verdikleri trençkot modellerinde bu sezon adL ile rakam baskılı tasarımlarla birlikte fermuar detaylara daha çok yer vereceğe benzemekte. Özellikle koyu renkli elbise modelleri üzerine gelecek hakim yaka, kruvaze tarzı tasarımlar için;

  • Desenli,
  • Kareli,
  • İşlemeli.

tasarımlar ön planda. Bebe yaka gömlek, degaje yaka veya balıkçı yaka kazak, V yaka triko modelleri üzerine gelecek zarif koyu renkli bir adL trençkot modeli oldukça uyumlu olacaktır. Sizler için derlediğimiz en yeni adL trençkot modellerine bir göz atacak olursak:

adL trençkot modelleri tasarımlarında en yeni olanları sizlerle paylaştık. Bunların en uyumlu kombinlerinde iş dünyası için zarif stilettolar tercih edebilecekken, sokak modasında özellikle yandan fermuar detaylı kısa bot modelleri tercihi önem kazanacaktır. Özellikle siyah tonlarda tercih edilecek ayakkabı modellerinin üzerine kadife etek, klasik kesim pantolon tercihi oldukça cool duracaktır.

Pin It

adL Trençkot Modelleri 2016/2017

2 - “adL Trençkot Modelleri 2016/2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir