adL Bluz Modelleri

Dantel Detaylı Siyah adL Bluz Modelleri

Dantel Detaylı Siyah

adL her sene olduğu gibi bu sene de bayan giyim sektörüne yön vermeye devam ediyor. Sokak modasını yakından takip edenlerin de iyi bildiği gibi adL demek sokak modasının trendleri demek. İşte tam da bu yüzden sizlere adL’nin bu sene ki bluzlarından söz etmek istiyoruz.

adL bluz modelleri ürün çeşitliliğinin çok ama çok geniş olduğu bir alan. adL’nin kalitesini en güzel şekilde görebileceğiniz bluzlarda ürün çeşitliliği çok geniş tutulmuş durumda. Bu ürünler arasında sıcak havalarında etkisiyle birlikte askılı bluzların ön plana çıktığını söylemek doğru olacaktır. İnce askıların kullanıldığı modellerde daha çok beyaz ve ekru gibi açık renklerin tercih edildiğini de bilmelisiniz. Bunun yanı sıra siyah renkli askılı adL bluzlarının olduğunu da unutmamak gerekiyor. Fakat burada ufak bir fark var. Askılı siyah bluzlarda genelde karşımıza dantel detayı da çıkıyor. Yani normal askılı bluzlara nazaran çok daha dikkat çekici bir yapıdan söz edebiliyoruz.

adL bluz modelleri içerisinde yer alan kare desenli ürünler ise çalışan bayanlarca çok beğenilecektir diye düşünüyoruz. Eğer ki sizlerde iş hayatında şık fakat bir o kadar da resmi bir görüntü elde etmek istiyorsanız bu noktada adL’nin kare desenli bluzları işinizi görecektir. Bunun yanı sıra kırmızı renkli bluzlarında işin içine biraz renk katmak isteyen bayanlar için doğru bir tercih olacağını söyleyebiliriz. Son olarak bu sene çok popüler hale gelen kolsuz bluzlara da göz gezdirmeyi unutmamanızı söylemek gerekiyor. Kolsuz bluzlar özellikle de adL bluzlara sokak modasına damga vuracak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Bluz Modelleri başlıklı makalemizde Bluz, ve Şık Bluz Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

adL Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir