Adil Işık Bluz Modelleri

Şık Adil Işık Bluz Modelleri

Şık Adil Işık Bluz Modelleri

   Her dönem belli başlı markaların popüler hale geldiğine şahit oluyoruz. Fakat bazı markalarda var ki, daimi olarak popüler olmayı başarabiliyor. Bu son derece zor şeyi uzun süredir gerçekleştirebilen ender markalardan birisi olarak Adil Işık örnek gösterilebilir. Ülkemizde bayanların en fazla tercih ettiği markalardan olan Adil Işık, her sene çok başarılı koleksiyonlarla karşımıza çıkmayı bir alışkanlık haline getirmiş durumda. Özellikle bu sene bluzlarıyla adından söz ettiren Adil Işık, sokak modasına da etki etmeyi başararak ne kadar kaliteli bir koleksiyon yaptığını ispat etmiş durumda. Yeni bir bluz almayı planlayanlar için Adil Işık, çok doğru bir karar olacak gibi görünüyor.

Adil Işık bluz modelleri isteğe göre sade ve zarif, isteğe göre ise son derece iddialı ve gösterişli modelleri barındıran bir koleksiyon çıkartmış durumda. Koleksiyon içerisinde tercihini sade modellerden yana kullanacaklar için ilk etapta beyaz renkli, siyah çerçeve detayı kullanılan modelleri önerebiliriz. Eğer ki kombindeki diğer parçaların fazla gösterişli olduğunu düşünüyorsanız sözünü ettiğimiz tarzda bir bluz çok dengeli bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra crop bluzlarında iddialı görünmekten keyif alan hanımlar için ideal bir tercih olduğunu söyleyebiliriz.

Adil Işık bluz modelleri içerisinde yer alan en dikkat çekici ürün ise kuşkusuz püsküllü bluzlar. Crop tarzdaki bluzlara eklenen püskül detayları çok daha hareketli bir görünüm elde etmenizi beraberinde getirecektir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Mango Bluz Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Bluzlar, 2015 Mango Bluzlar ve En Güzel Mango Bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Adil Işık Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir