Adil Işık Abiye Modelleri

Dantel Detaylı Kolsuz Beyaz Adil Işık Abiye Modelleri

Dantel Detaylı Kolsuz Beyaz Adil Işık Abiye Modelleri

Abiyeler her geçen gün farklı tarzların etkisi altına giriyor olsa da söz konusu abiye olduğunda ilk adres Adil Işık olmaya devam ediyor. Son trendleri yakalamayı başaran marka, bu sene de abiye konusunda gerçekten doğru bir çalışma yapmış. Yeni sezon için tasarlanan modeller şu sıralar bayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Adil Işık abiye modelleri genel itibariyle gerçekten de kaliteli bir koleksiyondan oluşuyor diyebiliriz. Birçok modelde Adil Işık isminin kalitesine yakışır kesimler ve detaylar mevcut. Koleksiyona göz gezdirdiğinizde tül detaylarının ön plana çıktığını sizlerde göreceksiniz. İster kısa isterseniz de uzun etekli olsun hemen her modelde etek kısmı komple tülden dizayn edilmiş durumda. Bu da abiye çok daha zarif bir görünüm kazandırıyor. Üstelik açık renkleri sevenler için straplez tül detaylı kısa abiyelerin gece davetleri için ideal bir tercih olduğunu da söylemek gerekiyor.

Adil Işık abiye modelleri yaz mevsiminin e etkisiyle birlikte çiçek detaylarını bolca bulabileceğiniz bir ürün çeşitliliğine sahip. Çiçek desenleri birçok modelde karşımıza çıkıyor ve oldukça da şık bir görünüm sağlıyor. Bu noktada beyaz gibi renkler üzerine işlenen çiçek desenleri daha başarılı sonuçlar vermiş gibi görünüyor diyebiliriz. Son olarak söz konusu abiyeler olduğunda dantel detaylarının göz ardı edilemeyeceğini ve Adil Işık koleksiyonu içerisinde dantel detaylarının da bolca kullanıldığını belirtmekte fayda var.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yaşmak Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yaşmak Abiyeler ve Yaşmak Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Adil Işık Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir