35 Yaş Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri

En Yeni 35 Yaş Giyim Trendleri

En Yeni 35 Yaş Giyim Trendleri

Bayanlar her yaşlarında şık ve zarif görünmek isterler. Unutmayalım ki her yaşın ayrı bir güzelliği ayrı bir havası vardır.Şunu da iyi bilmemiz gerekir ki her yaş giyim tarzı önemlidir. Giyim tarzımızla olduğumuzdan olgun veya tam tersi olduğumuzdan daha küçük görünebiliriz. Bu da bayanların kendi elinde olan bir durumdur.

35 yaş bayanların en güzel yaşlarıdır. Hem en olgun oldukları hemde en güzel oldukları yaştır. 35'li yaşlarda bayanlar nasıl giyinmeli ? 35'li yaşlarda artık bir bayanın giyim tarzı tam anlamıyla yerine oturmuştur. Hem fiziğini çok iyi bilir hemde kendine en çok ne yakışır bunun gayet iyi farkındadır. Çok fazla abartılı kombinlerden uzak durmaları doğru bir karar olacaktır.Bayanlar bu yaşlarda genellikle dökümlü elbiseler ve ya pileli elbiseler daha çok sade renkler tercih etmeleri çok doğru olacaktır.Tercih ettikleri bu tarz elbiselerde aksesuar olarak şık kemerler tercih edebilirler. Mesela siyah pileli bir elbise ile kemer detayı çok zarif bir görüntü olacaktır. Bu elbisenin altına siyah hafif topuklu bir ve siyah küçük avuç içi çanta tercih edilebilir. Bu kombini gümüş renklerde olan abartılı olmayan sadece elbisemize biraz renk verecek bir kolye ve küpe ile tamamlanabilir. Elbise modellerinde çok karmaşık renkler tercih edilmemeli örneğin en fazla iki renkli elbiseler tercihler arasında olmalıdır. Örneğin kırmızı ve siyah renklerde olan elbise modelleri oldukça şık durmaktadır.

Bir birinden güzel 35 yaş elbise modellerinden bir kaç görsel sizle paylaşmak istedik. Aşağıda ki görselleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Pin It

35 Yaş Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir