30 Yaş Bayan Giyim Modası 2016

30 Yaş Elbise Trendleri

30 Yaş Elbise Trendleri

30’lu yaşlarına gelmiş bayanların daha şık ve güzel görünmek için seçebilecekleri en şık kombinleri sizlerle paylaşacağız. 30’lu yaşların verdiği öz güvenle birlikte yapılacak doğru tercihler sizleri her zaman olduğundan daha fazla şık gösterecektir. Peki 30’lu yaşlarda en rahat tercih edeceğiniz ve şıklığı tam olarak yakalayabileceğiniz tasarımlar nelerdir?

30 Yaş Bayan Giyimde En Trendler

30 Yaş Bayan Giyimde En Trendler

30’lu yaşlarda mutlaka slim jean modellerini denemelisiniz. 20’li yaşlarda sıkça başvurduğunuz yırtık, taşlaşmış jean yerini artık yavaş yavaş slim jean modasına bırakmalı. Özellikle beyaz şifon bluz modelleri ile birlikte bu kombin oldukça şık ve iddialı olacaktır.

30'lu Yaşlarda En Şık Tulum Tasarımları

30’lu Yaşlarda En Şık Tulum Tasarımları

Olgunluğun ve güzelliğin yaşı olan 30’lar mutlaka zarif tulum modellerini denemeniz gereken bir modelleri. Özellikle iddialı tasarımlar olan ve hafif dekolte severler için en ideal tasarımlar bu yaş grubuna hitap etmektedir.

Koyu tonların güzelliğine mutlaka önem vermelisiniz bayanlar… Siyah kalem etek ve beyaz gömlek kombinlerini mutlaka bu dönem içerisinde denemelisiniz.İş dünyasının en iddialı kombinleri olan bu tasarımlar kendi stilinize has bir yorumla tamamlayarak bir güzellik oluşturabileceğinizi unutmayınız.

30'lu Yaşlarda En Şık Kombinler

30’lu Yaşlarda En Şık Kombinler

30 yaş bayan giyim modası için birbirinden şık ve zarif modeller arasında fırfırlı midi elbise ve geniş rahat bohem tarzı pantolon tasarımlarını söylemezsek yarım kalır bu yazı… 30’lu yaş bayan giyim tasarımları arasında fırfırılı ve midi boy elbise veya etek modellerini denemeniz durumunda pişman olmayacağınızı tahmin etmekteyiz.

30 Yaş Genç Bayan Giyim Stilleri

30 Yaş Genç Bayan Giyim Stilleri

Bir önceki yazımız olan 20 Yaş Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 20 Yaş giyim, 2016 Genç Modası ve Genaç Kız Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

30 Yaş Bayan Giyim Modası 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir