2018 Tesetttür Dantelli Elbise Modelleri

En Şık Tesettür Dantel Elbise Modelleri

En Şık Tesettür Dantel

Tesettürde Dantel Modası 2018

Bayanların severek kombinlerinde yer verdiği dantel elbiseler, tesettür giyim tercih eden bayanlar için sizlerle paylaşacağız. Günlük kullanımdan ziyade bayanların şıklık yarışında olduğu günler için bir adım öne geçmekte en büyük yardımcıları bu tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki bu tasarımları 2018 yeni sezon için nasıl bir araya getirmeli ve hangi ortamlarda hangi konseptleri kullanmalıyız.

Bu sorunun cevabından önce sizlerle 2018 Tesetttür Dantelli Modelleri galerisini paylaşmak istiyoruz:

Pembe Dantel Elbiseler Oldukça Şık

2018 Tesetttür Dantelli Elbise Modelleri, arasında bu yıl öne çıkan iki renk var. İlki her sene bayanların severek kombinlerinde tercih ettiği pembe, ikincisi ise asaletin duruşu siyah.

İki renk dantel elbise tercihinde bulunmak isteyen bayanlara tavsiyemiz ilk renk eğer yeşil, mürdüm, bordo gibi renkler ise üst dantel kısmının siyah olması yönünde olacak. Bu kombinleri en yakın arkadaşlarınızın mutlu günlerinde tercih ederek belki de arkadaşınızdan sonra en fazla beğeni toplayacak zerafete ulaşacaksınızdır.

Bu noktada aynı tonlarda şık bir eşarp ve tercihini avuç içi güzel bir çanta ile tamamlamanız oldukça uygun olacaktır.

Görsellerimizden anlaşılacağı gibi etekleri dantelli tasarımlar bu yıl trend. Özellikle uzun boylu bayanlar ve/veya yüksek topuklu ayakkabı tercihinde bulunmayı seven hanımlar için etekleri dantel işlemeli tesettür elbise modelleri oldukça şık duracaktır.

Küçük bir hatırlatma, ihtişamlı ve iddialı olamak isteyen bayanlar dantel işlemeleri uçuşan tüllerle süslediğinde bu tasarımları davetlilerin dikkatinden kaçmayacaktır. Hepinize işte moda bu dolu günler dileriz 🙂

Pin It

2018 Tesetttür Dantelli Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir