2018 Patırtı Büyük Beden Elbise Modelleri

 

En Şık Patırtı Büyük Beden Elbise Modelleri 2018

En Şık Büyük Beden Modelleri 2018

2 018 Patırtı modelleri arasında tercih yapmak gerçekten çok zor. Çok fazla seçenek ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Patırtı büyük beden elbise modelleri arasında sizlerin tercihlerini kolaylaştırmak için en güzel modelleri sizlerle paylaşıyoruz. Peki bu sezon öne çıkan en moda tasarımlar nelerdir?, Büyük beden elbise tercihlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?, Renk trenleri ve tasarımları arasında öne çıkanlar nelerdir hep birlikte bunların cevaplarına bakalım.

İlk olarak sizlerle 2018 Patırtı büyük beden elbise modelleri galerisini paylaşalım, galeri içerisinde bür çok püf noktayı bulacaksınız.

Öne Çıkan Tasarımlar

Tül detaylı modeller bu yılın en trend tasarımlarında. Hem kilolarınızı kamufle edecek yapıda, hem de zerafetinizi tamamlayacak yapıda olan taş işlemeli tasarımlar bir hayli şık ve güzel durmaktadır.

İddialı hanımlar için dantel detaylar bir hayli favori. Özellikle bu yılın en trend renklerine bakacak olursak:

  • Saks mavisi,
  • Mor,
  • Kırmızı.

Bu renklerle işlemeler, danteller, taş süslemeleri buluşunca, küçük güzel çanta modelleri ve sivri burunlu ayakkabı modellerinin entegresi oldukça güzel ve bir o kadar göz alıcı olacaktır. Hepinize işte moda bu dolu günler dileriz…

Pin It

2018 Patırtı Büyük Beden Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir