2018 Patırtı Abiye Modelleri

Bayanlar en şık olmak istediğinde moda dünyasında ilk olarak akıllara gelir. Patırtı abiye modelleri 2018 yılında birbirinden zarif tasarımları ile bayanların ilk tercih ettiği markalar arasında yeni sezonda yerini alıyor. Uygun fiyatları kadar çeşitli alternatifleri ile de dikkatleri üzerine çeken , bu sezonda çizgisi ile bayanların albenisini cezbediyor.

  • Siyah ve kırmızı tonlar
  • Derin yırtmaçlar
  • İp askılar
  • Kadife

Abiye modelleri oldukça göz alıcı güzel kombinler oluşturmak için ilk öne çıkan tasarımlar arasında yerlerini almaktadır. Sizler için detayları ile birlikte paylaştığımız 2018 Patırtı abiye modelleri galerimiz içerisinde en güzel tasarımların en uygun hangi ortamlarda ne şekilde giyinebileceğini bulacaksınız.

2018 Patırtı Abiye Trendleri

2018 Patırtı abiye modelleri arasında bayanların asaletini zerafetle buluşturacak kırmızı ve siyah tonlarla birlikte seçilecek şık tasarımları uyumlu bir şekilde kombinlemenizde en önemli yardımcılarınızdan olacak. Aksesuar tercihi olarak swarovski taşlar ve işlemeli küçük çanta model tercihleri sizleri bulunduğunuz ortamın en şık ve güzel bayanları arasında gösterecek küçük ama bir o kadar da önemli detaylardır.

Kısa boylu bayanların mini ve midi boy abiye modelleri ile birlikte tül detayları ile oldukça şık ve cool bir kombin oluşturabileceğini;

Uzun boylu bayanların balık abiye modelleri ile birlikte oldukça asil bir duruş sergileceklerini hatırlatmalıyız. Esen kalmanız dileğiyle… İşte moda bu dolu günler dileriz…

Pin It

2018 Patırtı Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir