2018 Orta Yaş Abiye Modelleri

2018 Orta Yaş , ikinci baharını yaşayan bayanların bulunduğu ortamda asil duruşu ve şık kombinleri ile kendilerine dönen gözlerin hayran şekilde üzerlerinde kilitlenmesini sağlayabilir. Bunun için oldukça çeşitli seçeneklerle kendi stillerini oluşturarak farklı kombin seçenekleri ile oldukça hoş gözükecekler.

2018 Modelleri galerisinden sonra yazımıza devam edecek olursak…

Kilolar Nasıl Kamufle Olacak

2018 Orta Yaş Abiye Modelleri tercihinde ilk belkide en büyük problem hanımların fazla kiloları olarak karşımıza çıkmakta. Bu problemin çözümü için ya doktor tavsiyesinde bir diyet programı uygulamak 🙂 ya da iyi bir tercihle bu kiloları kamufle etmek. Tahmin edeceğiniz gibi biz ikinci seçenek üzerinde daha çok duracağız 🙂

Koyu renk seçenekler:

Koyu tonlar fazla kilolarınızın kamuflesi açısından oldukça önemlidir. Bu noktada fazlalıklarınızın olduğu noktalarda kıvrımlı, katlamalı tasarımlara yer vermenizdir.

Dekolte Tercihi:

2018 Orta Yaş Abiye Modelleri arasında kilo kamuflesi olarak bir diğer alternatif ise ilk etepta üzerinizde yoğunlaşacak gözleri hafif dekolte ile fazla kilolarınızdan uzaklaştırmak olacaktır.

Sünnet Annesi ve Kayınvalideler

2018 Orta Yaş Abiye Modelleri ile birlikte modelleri sünnet annelerinin ve kayınvalidelerin düğün organizasyonlarında iddialı olduğu kadar zarif ve asil duruşlu bir kombin oluşturmasına yardımcı olacaktır. Bu noktada pileli etekler ve yandan toka detaylara, işlemeli çanta tasarımlara ve orta topuklu ayakkabı modellerine öncelik vermenizi tavsiye ederiz. Hepinize işte moda bu dolu günler ve esenlikler dileriz.

Pin It

2018 Orta Yaş Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir