2018 Mini Elbise Modelleri

En Yeni Tül Detaylı Mini Elbise Modelleri

En Yeni Tül Detaylı Mini Elbise Modelleri

En Yeni 2018

2018 yılının en gözde tasarımları arasında olan mini elbise modelleri özellikle 20'li ve 30'lu yaş grubu genç bayanların her ilkbahar, yaz sezonunda gözde olmuş durumdadır. Bayanların mezuniyet balolarından, gece eğlencelerine kadar çok farklı tarz ve konsepte giyinebildiği bu tasarımların avantajlarına ve kombin ipuçlarına geçmeden önce sizlerle detaylı olarak 2018 yılının en güzel mini elbise modellerini paylaşmak istiyoruz:

Mini boy elbise modelleri özellikle kısa boylu bayanların bu dezavantajını minimize etmekte. Özellikle şık stilettolar ile tercih edildiğinde yaklaşık 8 cm'lik bir avantajla orta boy düzeyi standartlarına ulaşan bayanlar birde tül işlemeler ile oldukça heybetli ve ihtişamlı bir kombine imza atabilmekte.

Bu senenin en önemli tasarımları arasında ilk göze çarpan detay ise düşük omuz yada kayık yaka diye isimlendirebileceğimiz özel tasarımlar olarak karşımıza çıkmakta.

Peki bu sene mini elbise modelleri arasında en favori renk hangisidir diye bir soru aklınıza gelecek olursa; bu noktada :

Pembe,

Bordo,

Mürdüm,

Siyah,

renkleri kendinden sıkça söz ettirmekte. Bu anlamda siyaha doğru inerken daha orta yaşlı bayanların tercihi artarken, pembeye doğru çıkarken genç kızların tercihinin fazlalaştığını görmekteyiz.

Sizlerle paylaştığımız görselleri detaylı olarak incelemenizi ve hangi elbisenin hangi konseptte daha iyi olduğunu okumanızı tavsiye ederek yazımıza son veriyoruz. Hepinize istemodabu dolu günler dileriz.

Pin It

2018 Mini Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir