2018 Güpürlü Abiye Modelleri

En Güzel Güpürlü Abiyeler 2018

En Güzel Güpürlü Abiyeler 2018

Güpürlü Abiye Modası 2018

Genç kızlar , orta yaş bayanlar ve olgun hanımlar… her yaşa ve zavke hitap eden bir tasarım bakmak isteyen herkesin ilk tercihi olan güpürlü 2018 yılında da tahtını kimseye kaptırmıyor. Sadece zerafetin ve şıklığın  değil aynı zamanda cesaretin ve iddianın adı olan güpürlü abiye modelleri için bazı püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

İlk olarak sizler için derlediğimiz en güzel güpürlü abiye modelleri 2018 tasarımlarını büyüterek incelemenizi tavsiye ederiz, sonrasında yazımıza devam edeceğiz.

Mini Boy Rüzgarı

Güpürlü abiye modelleri 2018 yılında mini boy tasarımlarla rüzgar gibi esiyor. Özellikle mini boy tasarımlar üzerine gelen tül şeklinde olan güpür detaylar bayanların beklentisini karşılıyor. Şık stilettolar ve avuç içi çanta modelleri ile ister havuz başı parti isterseniz ise gece davetleri… bir çok farklı tarz ve zevke hitap ediyor.

Sırt Dekolteli Güpürlü Abiyeler 2018

Başlı başına iddia anlamına gelen güpürlü abiye modelleri için iddianızı arttırmak isterseniz, bunları bu sezon sırt dekoltesi ile sağlayabilirsiniz. Özellikle omzu düşük tasarımlarla birlikte yer aldığında bir hayli şık duran bu modelleri için bir hayli farklı tarz benimsenebilir. İş yemeği konseptinden, gece eğlencelerine kadar bir çok farklı alanda değerlendirilebilir.

Sizlerle paylaştığımız galeri içerisindeki açıklamaları okumanızı sonrasında kombinlerinize karar vermenizi tavsiye ederiz. İste moda bu dolu günler dileriz.

Pin It

2018 Güpürlü Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir