2018 Dantelli Abiye Modelleri

Sırt Dekolteli Dantel Abiye Modelleri 2018

Sırt Dekolteli Dantel 2018

Dantelli Abiyelerle En Şık Siz Olun

Dantelli kıyafet tercihinde bulunan hanımlar en uç noktada şıklığa ulaşabilir veya maalesef tam terside olabilir. Bayanların en iddialı ve güzel görünmek istediği ortamlarda ön plana çıkan dantel abiye modelleri için ruküş olmamak adına dikkat edilecek bazı temel noktalara bir göz atacak olursak şunları sizlerle paylaşabiliriz;

Kırmızı İddianızı Arttıracaktır

2018 Dantelli Abiye Modelleri, kırmızı renk seçimlerine entegre edilen zarif ve abartıya kaçmayan dekoltelerle bütün gözleri üzerinizde toplayacaktır. Bu yıl kırmızı dekolteli dantel abiye modelleri kadar, bordo renk türevleride oldukça trend. Uzun boylu bayanların yeni sezonda balık etek tasarımlara yer vermesinin oldukça uygun olduğunu belirtmekle birlikte, kısa boylu hanımlar için platform topuklu ayakkabılar ile birlikte mini dantel abiye modellerinin yerinde bir tercih olacağını ifade etmeliyiz.

Yeni sezon için en çok beğeni toplayacak bir diğer rengin ise yeşil ve türevleri olduğunu hemen belirtmeliyiz.

İşte 2018 Dantelli Abiye Modelleri Galerisi:

Bayanlar iddiasını arttırmak adına cesur denilecek dekoltelerle zerafet yarışında öne geçmeyi istemekte. Bu noktada görselleri incelediğinizde de anlayacağınız gibi ilk olarak sırt dekoltesi sonrasında ise göğüs dekoltesi bayanların tercihleri arasında yerlerini almış durumda.

Renk tercihi olarak ise cesur kombinlerin vazgeçilmezleri olan kırmızı ve tonlarından söz etmişken, yeni sezonda yer alan siyahın asaletinizde sizlere bir kez hatırlatmamızda fayda vardır.

Pin It

2018 Dantelli Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir