2017 Zımbalı Bayan Bot Modelleri

En Yeni Zımbalı Bayan Bot Modelleri 2017

En Yeni Zımbalı Bayan Bot Modelleri 2017

En tarz kombinlerin ilk seçenekleri arasında zımbalı bot modelleri yer almakta. Deri ceketlerden, yırtık jean pantolon kombinlerine kadar bir çok sokak modasının vazgeçilmez kıyafetleri ile oldukça şık duran zımbalı , en yeni kombin seçeneklerini detayları ile sizlerle paylaşacağız.

Bayanların Tarzı Zımbalı Bot

Deri etek veya deri ceket kombinleri için siyah yarım zımbalı bot modelleri oldukça şık durmakta. Bir çok ünlü markanın yeni koleksiyonlarını sergilediği zımbalı bot modelleri için motorcu tarzı kombinler oldukça iddialı durmakta. Parlak ve göz alıcı zımba detaylarına eşlik edecek zımbalı gömlek modellerini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Yakaları zımba detaylı modellerle birlikte bir bütünlük oluşturacak olan kısa zımbalı bot modellerini bir denemenizde fayda vardır.

Göz Alıcı Zımbalı Bot Modelleri

Boy takıntısı olan bayanlar için mini veya midi etek altına yüksek topuklu bir zımbalı bot modeli uygun olacaktır. Üst giyim olarak etek ve ayakkabıları siyah olarak değerlendirirsek, en zarif kombin olarak beyaz bluz veya gömlekler tavsiye ederiz.

Uzun boylu bayanlar için cat bot tarzı zımba detaylı bot modellerine yönelmesinde ve pantolon kombinlerine göz atmalarında fayda vardır. Cat bot tarzı zımba detayları ile birliket iddialı renk kombinleri oldukça şık duracaktır. İşte öne çıkan zımba detaylı bot modelleri:

Pin It

2017 Zımbalı Bayan Bot Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir