2017 Tesettür Abiye Modası

En Hoş Tesettür Abiye Modelleri

En Hoş Tesettür

Tesettür modasında 2016 – 2017 yıllarında yine yeşil renk çok fazla kullanılacak gibi duruyor. Yeşil rengin yanı sıra kullanılan payetlerde yeni yılda çok fazla kullanılacak ve abiye modellerine çok yakışacaktır. Tesettür abiye modellerine saten kumaş olan eşarp modelleri de çok hoş durmaktadır.

En Güzel Tesettür Abiye Modelleri

En Güzel Tesettür

Bayanların gözdesi olan mavi renk te 2017 yılında sıkça karşımıza çıkacak gibi duruyor. Özellikle saks mavisi kendini bolca gösterecektir. Saks mavisinin yanı sıra mavinin bir çok tonu tesettür modasında da rüzgar gibi esecek ve çok fazla beğenilecektir. Tesettür abiye modasında kullanılan dantel detaylarıda gözlerden kaçmaz çok şık detaylar içinde yer almaktadır.

En Şık Tesettür Abiye Modelleri

En Şık Tesettür

Tesettür abiye modellerinde kullanılan aksesuar detayları da göz kamaştırmakta. Özellikle tesettür abiye modelleri içinde çanta ve eşarp uyumu çok şık durmaktadır. Tesettür abiye modasında 2016 – 2017 yılları için sade ve şık abiye modelleri bayanların ilgi odağı olacaktır. Sadelik ön planda tutularak dantel ,tül ve işleme detayı çok abartıya kaçmadan kullanılacak gibi duruyor.

Tesettür abiye modasında bu yıl pile detayı da çok kullanılacak ve çok fazla takip görecek modeller için de yer alacaktır.

Bir önceki yazımız olan Genç Kız Uzun Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2017 Tesettür Abiye Modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir