2016 Vero Moda Elbise Modelleri

Yeni Sezon Çok Şık  Vero Moda Elbise Modelleri

Yeni Sezon Çok Şık Elbise Modelleri

Bayanların en trend markalarından biri olan  Vero Moda yeni klerasyonunda birbirinden şık elbise modelleri ile bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Bayanların elbise kombinlerine düşkünlüğünü yine dikkate almışa benzeyen  Vero Moda moda tasarımcılardan bu yıl da tam puan aldı. Peki bu yıl en trend   tasarımları hangileri ve nasıl kombin seçenekleri yer alır?

Elbise kombinleri hem sokak modasının hem de en özel davetlerin vazgeçilmezlerinden olmakta. Ülkemizde özellikle sevdiklerinin ve yakın akrabaların düğünlerinde, nişanlarında çok şık olmak isteyen bayanların tercih etmesi halinde üzülmeyeceği birbirinden şık  Vero Moda elbise tasarımları ile bu yılın en moda elbise modellerini birlikte inceleyeceğiz.

Elbise Modelleri hem dantel tasarımları ile hem de tül detayları ile öne çıkıyor. Özellikle yeşil ve mavi tonlarını beğendiğimiz klerasyola ilgili asaletin rengi olan koyu tonların başında gelen siyah tasarımları bir hayli yer ayırdık.

2016  Vero Moda elbise kombinlerinde öne çıkan tasarımlarda sivri burun ve yüksek topuklu ayakkabılar ile zincir detaylı şık çanta kombinleri dikkat çekmekte. birbirinden şık  Vero Moda elbise modelleri görsellerine bir göz atacak olursak:

Pin It

2016 Vero Moda Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir