2016 Uzun Etek Modelleri

En Yeni Uzun Etek Modelleri

En Yeni Modelleri

2016 Uzun Etek Modelleri yeni trendler arasında. Özellikle serin havalarla birlikte bayanların tutkusu olan uzun etek modelleri tercihlere göre sıcak havalarda da çok zarif kombinler oluşturabilmekte.

Bayanların etek konusunda olan hassasiyeti herkesçe malumdur. Özellikle ile birlikte bu hassasiyet en üst noktaya ulaştı. Bu durumun olması gayet doğal, çünkü bayanlar için en farklı alternatif kombin seçenekleri etek modellerinden geçiyor. Her yere ve zamana uygun tercihlerle rahatlıkla kombin alternatifleri oluşturulabiliyor. En çılgın sokak modasından en iddialı davetiyelere kadar 2016 uzun etek kombinleri oldukça şık durmakta. Peki 2016 uzun etek modelleri için öne çıkan renk ve tasarımlar nelerdir?

2016 uzun etek modellerşnden kot etek ve pileli etekler ilk göze çarpan iddialı tasarımlar arasında yer almakta. Bayanların bahar ile özdeşleşen çiçek desenli kıyafet tutkusu özellikle pileli eteklerde kendini ortaya çok daha iyi çıkarmakta. Uçuşan tül kumaşların zerafetine kapılan bayanların çok zarif bluz seçimleri ile birlikte şık kombinler oluşmakta. Burada önemli noktalardan birisi de ayakkabı tercihi olarak karşımıza çıkmakta. Rahatına düşkün bayanlar çin kalın topuklu ayakkabı tercihlerinin çok zarif durduğunu söylemekte fayda bulunmakta. 2016 uzun etek modelleri denildiğinde en iddialı kombin seçenekleri ile karşımıza çıkmakta, işte sizlerinde rahatlıkla evinizde yer alan kıyafetlerle oluşturabileceğiniz birbirinden iddialı uzun etek kombin modelleri:

Bir önceki yazımız olan 2016 Püsküllü Etek Modelleri başlıklı makalemizde Püsküllü Etek, Püsküllü Etek Modelleri 2016 ve Yeni Sezon Püsküllü Etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2016 Uzun Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir