2016 Püsküllü Etek Modelleri

2016 En Güzel Püsküllü Etek Modelleri

2016 En Güzel Modelleri

2016 püsküllü etek modelleri bayanların yaz olsun kış olsun daima ilgisini çekmeyi başarabilen çok asil bir tasarımdır. Özellikle sonbahar zamanlarında midi boy püsküllü etek modellerinin revaçta olduğu tasarımların öne çıktığı ve birbirinden iddialı kombinler için vazgeçilmezler olan püsküllü etek modelleri için oldukça çok şey söylemek mümkün… Peki en trend püsküllü etek modelleri nelerdir ve hangi kombinler öne çıkmaktadır birlikte bir inceleyelim.

2016 püsküllü etek modelleri yeni sezonda siyahın dominantlığı ile çn plana çıkarken, lazer ve asimetrik kesimleri oldukça ilgi çekmektedir. Süvet tarzı ile serin havaların vazgeçilmezleri arasında olan püsküllü etek için yüksek topuklar bir ayrıcalık olarak karşımıza çıkmakta…

2016 püsküllü etek modelleri, yandan yırtmaçlı en trend tasarımları ile bayanların triko kombinlerinin oldukça hoş gözükmesine iyi bir seçenek sunmakta.

Genç kızların mini püsküllü etek model tasarımları ile birlikte deri tarzın ağır bastığı seçenekler ön planda durmakta. Saks mavisi için ayrı bir yer açmak gerekmekte. İddiasını yansıtmak isteyenler için 2016-2017 sezonunun rengi olarak saks mavisi kombinleribni rahatlıkla sizlere tavsiye edebilirzi.

İşte birbirinden şık 2016 püsküllü etek modelleri tasarımları ile öne çıkan kombinler:

 

Bir önceki yazımız olan Polo Kışlık Etek Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Polo Etek, Kışlık Etek ve Polo Kışlık Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2016 Püsküllü Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir