2016 Pantolon Etek Modelleri

En Tarz Sokak Modası Pantolon Etek Modelleri 2016

En Tarz Sokak Modası Pantolon Etek Modelleri 2016

2016 Pantolon Etek Modelleri, her bayanın hem rahat hem de şıklıkları için çok kombinasyonlu tasarımlar olarak karşımıza çıkmakta. Her bayanın koleksiyonuna en az bir tane eklediği pantolon etek modelleri kullanılışlığı ve tarz duruşu ile bu sezonda dikkatleri üzerine çekmekte. Peki yeni sezonda en çok dikkat çeken ve en trend pantolon etek modelleri hangileridir, en şık kombinler için hangi noktalara dikkat etmeliyiz?

2016 Pantolon Etek Modelleri, için öncelikli olarak bir çok büyük firmanın yeni koleksiyonuna zarif tül detaylar ve ihtişamlı modeller dikkat çekmekle birlikte, çarşıda, alış veriş merkezlerinde de çok benzer modellerin varlığını görmekteyiz.

2016 Pantolon Etek Modelleri, yaz ayları ile birlikte sokak modasında kendini iyice göstermeye başladı. Sezon başında uzun pileli tasarımlar varken, artık daha çok midi boy tasarımlar ile beyaz, kırmızı ve açık renkler ortaya çıkmaya başladı. Yüksek topuklar ile en iddialı kombin seçenekleri karşımıza çıkarken, spor tarz tasarımlar midi boy farklı tasarımlar 2016 yılına damga vurmuşa benziyor. Görsellerden daha rahat anlayacağınız en şık pantolon etek modelleri için en şık kombin seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

Pin It

2016 Pantolon Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir